Към съдържанието

Снимка

Продавам руска рубла от 1815г.

7 replies to this topic

#1 Милкана Василева

Милкана Василева
  • Потребители
  • 5 Мнения:
  • Interests:продажба на старинни монети

Публикувано 05 май 2012 - 10:48

Сребърна, в много добро състояние. Копирах малко информация от интернет :): 1815-СПБ МФ. Bitkin 1-во изд-85; KM-C130. Александър I. NGC степен Много фин.
Видях във форума, че се продава за 220 или за 270 лева. Аз я давам за 250:)(като може да има коментар), защото е запазена :).

#2 Милкана Василева

Милкана Василева
  • Потребители
  • 5 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 10:50

Сребърна, в много добро състояние. Копирах малко информация от интернет : 1815-СПБ МФ. Bitkin 1-во изд-85; KM-C130. Александър I. NGC степен Много фин.
Видях във форума, че се продава за 220 или за 270 лева. Аз я давам за 250:)(като може да има коментар), защото е запазена .

@GanchoLambev вече има регистрация във форума. Не мога да разбера, защо трябва да си прави и втора такава?

Прикачени файлове

#3 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Супер Модератори
  • 7732 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 02:26

Много просто minova4: просто ограничих възможноста на г-н GanchoLambev да публикува, заради следните причини:
- подигравка с форума при първата му тема
- неясни снимки и неточни определяния на монетите от първата тема
- забелжка за втората и трятат му тема за същите рубли (1877 и 1815) при който питаше "кой колко му дава", което е отново неспазване на правилата
- след като при втора и трета тема беше ограничен да публикува преди преглед от модератор и му беше обяснено защо, той отново реше да публикува 5, 6 7 тема за същите монети със фиксираната и спомената вече цена от темата 220 за едната и 270 лв за другата
- отново му беше изпратено ЛС уточняващо му че не може да публикува теми за неопределен срок от време, и че ако продължава да досажда ще си довлече БАН
- А сега следва и новата регистрация за същото??

Според потребителите и другите модератори как е най-добре да постъпим към такива потребители??

#4 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Супер Модератори
  • 7732 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 02:30

също мисля че определянето на качеството е подвеждащо и има умисъл или измама или незнание с цел измама тъй като качеството не надвишава F (fine)

#5 Милкана Василева

Милкана Василева
  • Потребители
  • 5 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 02:57

Слушайте какво. Вашето отношение е повече от обидно и нелепо в този случай, защото аз съм отделен човек. Тези монети са ми завещани от прабаба ми и двата профила са на двама различни човека. Бях запозната с Вашите условия и съм следвала стриктно правилата Ви. Не мисля, че има нещо неточно или някаква умишлена измама, не съм такъв човек. Снимката е моя!

#6 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Супер Модератори
  • 7732 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 05:10

Доста интересен Казус!
Двама потребители с две еднакви IP-ta с две еднакви теми, продаващи еднакви монети при това с една и съща снимка.
Вярвайте ми че въпреки че темите на г-н бай-Ганчо са истрити, като модератор мога да се погрижа да бъдат възстановени за да може всичко да бъде доказано включително историята на IP-тата доказващи че се публикува от един същ компютър.

Все още ли твърдите че сте различни хора??? И какво значение ако вие сте му съпруга сестра леля и нещо друго? Всичко отгоре е факт!

Т.е. Вашето Отношение тук е много повече от нагло! Нека съдбата ви решат потребителите, аз не мисля да вземам отношение преди те да кажат!

#7 Милкана Василева

Милкана Василева
  • Потребители
  • 5 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 09:24

Доста интересен Казус!
Двама потребители с две еднакви IP-ta с две еднакви теми, продаващи еднакви монети при това с една и съща снимка.
Вярвайте ми че въпреки че темите на г-н бай-Ганчо са истрити, като модератор мога да се погрижа да бъдат възстановени за да може всичко да бъде доказано включително историята на IP-тата доказващи че се публикува от един същ компютър.

Все още ли твърдите че сте различни хора??? И какво значение ако вие сте му съпруга сестра леля и нещо друго? Всичко отгоре е факт!

Т.е. Вашето Отношение тук е много повече от нагло! Нека съдбата ви решат потребителите, аз не мисля да вземам отношение преди те да кажат!

Никога не съм твърдяла, че нямам нищо общо със съпруга си. Хайде сега идете нагоре с мишката и ми кажете в какво ме обвинявате. А ако не ме обвинявате в нищо защо да не мога да си продам монетата нормално.

#8 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Супер Модератори
  • 7732 Мнения:

Публикувано 05 май 2012 - 11:07

Не зная! Отговаряйте си сама. Само да ви информирам че заключихме 4 регистрации заради еднаквите IP-та. Те също нямаха нищо общо със себе си!
Поздрави ;)
  • панко чепа likes this

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни