Към съдържанието

Снимка

Капсули като на грейдвани монети?

4 replies to this topic

#1 Smaitall

Smaitall
  • Потребители
  • 69 Мнения:

Публикувано 19 декември 2018 - 08:22

Здравейте
Исках да попитам, дали се продават такива капсули, като тези на грейдваните монети. Имам няколко златни инвестиционни монети който искам да си ги сложа в нещо по приятно за очите,и което да не се бие като лудо в капсулата. Защото някой монети са размер 32.1 и като сложа капсула 33 и е доста хлабава и ме е страх да не ги издера.

Другото което исках да попитам е някой запознат ли е с грейдване на златни монети инвестиционни . Видях някви цени от сорта на 115 лева за монета. Тва нормално ли е и ако примерно дам 5 монети трябва да платя 600 лева ли? За една капсула и за един номер?

#2 cemo73

cemo73
  • Потребители
  • 35 Мнения:

Публикувано 19 декември 2018 - 09:37

Да,така е.При 200бр.инвестиционни монети трябва да приготвиш 20000 само за грейдване.Няма никакъв смисъл от грейдване на инвестиционни монети.

#3 Smaitall

Smaitall
  • Потребители
  • 69 Мнения:

Публикувано 19 декември 2018 - 10:06

А за подобни капсули дали се продават?

#4 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 7944 Мнения:

Публикувано 20 декември 2018 - 12:04

https://www.aliexpre...43-38658daf5d8a

Китайците имат всичко, но какво е качеството не зная....едва ли е високо :)

И все пак значително под 110 лв :D

#5 george777777

george777777
  • Напреднали
  • 459 Мнения:

Публикувано 22 декември 2018 - 02:55

Здравейте
Исках да попитам, дали се продават такива капсули, като тези на грейдваните монети. Имам няколко златни инвестиционни монети който искам да си ги сложа в нещо по приятно за очите,и което да не се бие като лудо в капсулата. Защото някой монети са размер 32.1 и като сложа капсула 33 и е доста хлабава и ме е страх да не ги издера.

Другото което исках да попитам е някой запознат ли е с грейдване на златни монети инвестиционни . Видях някви цени от сорта на 115 лева за монета. Тва нормално ли е и ако примерно дам 5 монети трябва да платя 600 лева ли? За една капсула и за един номер?

в булфила има хубави кутийки за монети по 2 лв...

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни