Към съдържанието

Снимка

Мнение относно монета

2 replies to this topic

#1 Росен Ненов

Росен Ненов
  • Потребители
  • 56 Мнения:

Публикувано 28 април 2019 - 11:37

Здравейте, първо да Ви поздравя с празника.Христос Воскресе.Желая на всички светли празници и крепко здраве.И Ви Благодаря ,че имам привилегията и удоволствието да съм част от този форум.
Предполагам ,че сте се наслушали на най различни и интересни истории,и за всичките се е твърдяло,че са самата истина,но гледайки в какви времена живеем имате пълното право да не повярвате и в моята,въпреки ,че смея да твърдя ,че е абсолютна истина.
Преди седмица закупих един вид колекция от монети,около 150 броя,доста тривиални юбилейни монети от соца,няколко 100левки 1930,и няколко 5левки Фердинанд,Румъния,Германия и т.н,на стойноста на среброто в тях.Всички монети са в капсули като тази на снимката.Монетите са намерени в гардероб при почистването на апартамент на починал възрастен човек.Между монетите бе й тази,казах че не се занимавам,но изразих мнение ,че най вероятно е реплика и собствениците ми я подариха.
Хвърлих я настрани ,но това не пречи да ме гложди да чуя и компетентно мнение,тоест Вашето,за което ще съм много Благодарен.

П.с снимах умишлено и капсулата с това Ф което още повече ме навява на мисълта ,че е фалшива,но.....

Монетата тежи точно 17 грама.

Прикачени файлове

#2 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 7958 Мнения:

Публикувано 29 април 2019 - 12:37

спокойно, реплика е, и то не много добра :) но вдъхва доверие на начинаещ :)

• edin likes this

#3 Росен Ненов

Росен Ненов
  • Потребители
  • 56 Мнения:

Публикувано 29 април 2019 - 07:46

Благодаря,ей друго се спи така,по спокойно☺☺☺Успешна седмица.

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни