Към съдържанието

Снимка

За начинаещи нумизматици

8 replies to this topic

#1 PKV46

PKV46
  • Потребители
  • 7 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 07:40

Предлагам 58 броя съвременни български монети UNC - а/ всичките за цена два пъти по-ниска от който и да е каталог. Ще има и бонус 282 броя F и VF; б/ за единични бройки - цена с 25 % по ниска. 

• Ramons likes this

#2 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 411 Мнения:
  • Interests:Bulgarian Coins

Публикувано 13 май 2019 - 09:42

Колега, за продажбите си има отделна секция. Какво конкретно предлагаш, какви са тези монети. Години на монетите, че така как си го написал не става ясно, другото е цената, колко пари струват твойте нециркулирали монети. Снимки имаш ли или само на приказки.

#3 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 170 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 11:12

Това с нециркулирани монети без снимки веднъж се наложи да го преживея и бях много разочарован от това,което видях и бе декларирано като "Нециркулирало". Гаврилов си е много прав, най-добре е снимки поне да има, след което преди сделката задължителна среща и монетите да се преценят в действителност. Дай Боже, да има действително повод за радост на окото ни.

Не признавам, ненавиждам и не поглеждам чистени и манипулирани монети.

#4 PKV46

PKV46
  • Потребители
  • 7 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 02:24

Извинявайте. За първи път участвам във форума. Смятах, че ако някой се заинтересува, ще му изпратя подробен списък и някои снимки на посочен от него e-mail. Ще уговорим и оглед, но толкова снимки и информация да поставя тук смятам за нецелесъобразно /а и не знам как се поставят снимки тук/.

Може би бе редно първо да ви се представя - нумизмат съм от 1960 г. /мога да ви изпратя снимка на първата карта на клуба/. Освен моята колекция, такава направих и на внука ми, а това което предлагам тук са останали, повтаращи се. Реших, че е безсмислено да стоят при мен и затова ги предлагам изгодно на някой, който с тях да започне като колекционер.

• geleznia1, Yahoo and Гаврилов like this

#5 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 411 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 02:36

Извинявайте. За първи път участвам във форума. Смятах, че ако някой се заинтересува, ще му изпратя подробен списък и някои снимки на посочен от него e-mail. Ще уговорим и оглед, но толкова снимки и информация да поставя тук смятам за нецелесъобразно /а и не знам как се поставят снимки тук/.

Ами добре, щом смяташ че е нецелесъобразно ти предлагам да се запознаеш с условията за продажба все пак, че все пак тук е нумизматичен форум а не платформа за продажба :)
Не се притеснявай, всички правим грешки, човешко е

#6 Yahoo

Yahoo
  • Напреднали
  • 539 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 02:42

Може би бе редно първо да ви се представя - нумизмат съм от 1960 г. /мога да ви изпратя снимка на първата карта на клуба/. Освен моята колекция, такава направих и на внука ми, а това което предлагам тук са останали, повтаращи се. Реших, че е безсмислено да стоят при мен и затова ги предлагам изгодно на някой, който с тях да започне като колекционер.

Добре дошъл, поздравления че 59 години си запазил тръпката към нумизматиката и поздравления, че въпреки възрастта ти ползваш компютър и интернет!

#7 PKV46

PKV46
  • Потребители
  • 7 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 02:58

Благодаря. Ще се корегирам. Кажете ми как се поставят снимки тук, на форума? Не открих символ за качване.

#8 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 411 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 04:00

Добре дошъл, поздравления че 59 години си запазил тръпката към нумизматиката и поздравления, че въпреки възрастта ти ползваш компютър и интернет!

На снимката се вижда как става

Прикачени файлове

#9 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 170 Мнения:

Публикувано 14 май 2019 - 09:53

Най-важното е,че си успщл първо да не разлюбиш нумизматиката и второ си се опитал и то успешно да предадеш любовта към нея на поколението след теб. Аз бих ти предложил да качиш снимки само на най-хубавоте си монети, а не на всички и вече можем да ги разгледаме, а защо не и да купим нещо от теб.

Не признавам, ненавиждам и не поглеждам чистени и манипулирани монети.

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни