Към съдържанието

Снимка

56 броя съвременни български монети UNC

2 replies to this topic

#1 PKV46

PKV46
  • Потребители
  • 7 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 07:44

Предлагам 56 броя съвременни български монети UNC - а/ всичките за цена два пъти по-ниска от който и да е каталог. Ще има и бонус 282 броя F и VF; б/ за единични бройки - цена с 25 % по ниска. Пробвам да кача снимки, но отговорът е "Файлът е прекалено голям"?!? Подробният списък ми е на Excel, но и него не приема?! Остава да чакам някой да се заинтересува и да ми даде негов email, за да си кореспондираме.

#2 PKV46

PKV46
  • Потребители
  • 7 Мнения:

Публикувано 14 май 2019 - 08:41

Колеги, аз съм нумизмат от близо 60 г. и знам от какво се интересуват "старите вълци". Това, което предлагам, не е за вас, но може да помогнете. За да предлагам нещо на ниска цена, значи не съм търгаш, но не съм и алтруист. Идеята ми е да "зарибя" някой нов член за каузата нумизматика.За започване на всяко колекционерство е необходим някакъв минимален обем /наречете го "критична маса"/, който да предизвика интереса към дадена сбирка. Ако намеря такъв човек, ще му предложа и дублиращите се мои монети преди 1944 г.

Помогнете да намеря този човек.

• Гаврилов likes this

#3 edin

edin
  • Напреднали
  • 1012 Мнения:

Публикувано 14 май 2019 - 11:40

Предлагам 56 броя съвременни български монети UNC - а/ всичките за цена два пъти по-ниска от който и да е каталог. Ще има и бонус 282 броя F и VF; б/ за единични бройки - цена с 25 % по ниска. Пробвам да кача снимки, но отговорът е "Файлът е прекалено голям"?!? Подробният списък ми е на Excel, но и него не приема?! Остава да чакам някой да се заинтересува и да ми даде негов email, за да си кореспондираме.

Маркираш екселския текст и с copy-paste го копираш тук.

За снимките - трябва да ги редактираш - пробвай с пиксели 1200 на 680

Би трябвало да стане.

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни