Към съдържанието

Снимка

20 лева 1982 г Людмила Живкова с емблеми

11 replies to this topic

#1 Antikvarnik

Antikvarnik
  • Потребители
  • 4 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 06:26

Здравейте.
Напоследък доста чета за монетата от 20 лв Людмила Живкова с емблемите, но така и не успях да открия колко би струвала!
Може ли някой да каже реалната и стойност?
Благодаря предварително

#2 eagle60

eagle60
  • Напреднали
  • 620 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 06:45

Въпрос на договаряне. Чувал съм реална продажба за 9000 лева. Беше преди 5-6 години. Питай ivo.bg - той я продаваше преди време. Може още да я продава.

Илиян Илиев я продава за 10000: http://www.bgnumisma...ntryid=1&page=2

#3 Antikvarnik

Antikvarnik
  • Потребители
  • 4 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 06:47

Много благодаря! А как мога да се свържа с ivo.bg? Нов съм в форума:)

Въпрос на договаряне. Чувал съм реална продажба за 9000 лева. Беше преди 5-6 години. Питай ivo.bg - той я продаваше преди време. Може още да я продава[/quote]

#4 eagle60

eagle60
  • Напреднали
  • 620 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 06:57

Много благодаря! А как мога да се свържа с ivo.bg? Нов съм в форума :)

Въпрос на договаряне. Чувал съм реална продажба за 9000 лева. Беше преди 5-6 години. Питай ivo.bg - той я продаваше преди време. Може още да я продава[/quote]

Сори - ivobg без точка. Горе вляво "Търси" - набираш Мембърс и пишеш името. След това му пращаш въпроса на лични. Виж и линка на Илиян Илиев - качих го горе

#5 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 367 Мнения:
  • Interests:Bulgarian Coins

Публикувано 12 септември 2019 - 08:58

Здравейте.
Напоследък доста чета за монетата от 20 лв Людмила Живкова с емблемите, но така и не успях да открия колко би струвала!
Благодаря предварително

Колега, няма реална цена за тази монета. Тя, Боримечката и 2 ст. 1981 (НРБ) са монети които трудно се намират в момента и реална цена нямат, по-скоро идеалистична и по договаряне.

#6 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 367 Мнения:
  • Interests:Bulgarian Coins

Публикувано 12 септември 2019 - 08:59

На Боримечката и търсят 20000 лв в аукциона

#7 george777777

george777777
  • Напреднали
  • 468 Мнения:

Публикувано 13 септември 2019 - 08:45

На Боримечката и търсят 20000 лв в аукциона

а доколко е оригинал е друг въпрос

#8 nex.oc

nex.oc
  • Напреднали
  • 449 Мнения:
  • Interests:всякакви

Публикувано 14 септември 2019 - 09:59

Здравейте.
Благодаря предварително

здравей,
прочети първо писанията относно тези людмили тук във форума и ако след това меракът ти не е угаснал, нека бог да ти е на помощ! :-)
  • meA likes this

#9 meA

meA
  • Напреднали
  • 138 Мнения:

Публикувано Днес, 08:50

Здравей колега и един съвет от мен:

внимавай много с тези Людмили с емблеми! Дори и със сертифицираните! Допитай се до няколко човека и най-добре тук във форума, ако решиш да взимаш нещо.

#10 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 153 Мнения:

Публикувано Днес, 09:51

Работата ще стане накрая, като оня виц с циганина дето казал: "Кажи какво уиски пиеш, че да ти направя една каса!". КОлега внимателно се отнасяй към темата с тия Людмили, че да не те сготви после някой мъжката и да станеш собственик на фалшификат, но на цената на истинската. Грейдваната също не е с гаранция, освен, ако не си мислиш,че би успял да осъдиш грейдинг компанията затова,че те е подвела грейдвайки фалшива.

Не признавам, ненавиждам и не поглеждам чистени и манипулирани монети.

#11 Antikvarnik

Antikvarnik
  • Потребители
  • 4 Мнения:

Публикувано Днес, 09:57

Много Ви благодаря,колеги.
Преди дни ми продложиха тази монета за 20000лв,което супер ме учуди,та реших да ви попитам за реалната и стойност.Тази която ми предложиха със сигурност е автентична,но тези 20 хиляди много ме узадачиха. Последствие прочетох,че има известни една 30 броя от нея,но въпреки това цената ми се стори супер висока.
Видях в сайта един колега от форума,че я продава за 10000:)

#12 ford_perfekt

ford_perfekt
  • Напреднали
  • 975 Мнения:

Публикувано Днес, 01:37

Много Ви благодаря,колеги.
Преди дни ми продложиха тази монета за 20000лв,което супер ме учуди,та реших да ви попитам за реалната и стойност.Тази която ми предложиха със сигурност е автентична,но тези 20 хиляди много ме узадачиха. Последствие прочетох,че има известни една 30 броя от нея,но въпреки това цената ми се стори супер висока.
Видях в сайта един колега от форума,че я продава за 10000:)

Колега, понеже сме форум и сме се събрали да си говорим..., та да питам:
1. По какво си сигурен, че това, което са ти предложили за 20к е оригинал? Тук, в темите, беше публикувано готино копие, което би могло да изкърти зъбите на доста мастити колекционери. Не говоря за ония жалки китайски ментета и една лековерна женица, която се беше ушила с десетина, продадени и от известен тук форумен лъв. Разкрий ни, моля, компетенциите си, възоснова на които разпознаваш оригинал от фалшификат.
2. Качи, моля, някоя и друга снимка на това 20 боново чудо!
3. Успех и здраве желая!
  • meA likes this

Нов Отговор

1 Потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Kanzass