Към съдържанието

Снимка

Тази ваничка дали варши някаква работа

10 отговора на тази тема

#1 jorodi5555

jorodi5555
  • Потребители
  • 90 Мнения:

Публикувано 23 март 2011 - 03:56

http://auction.bg/item.php?id=516868

Ултра звук!? Звучи ми като нещо от бъдещето "Нано технология"!!! Шегувам се! Сериозно-вурши ли няква работа?

#2 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8553 Мнения:

Публикувано 23 март 2011 - 04:43

зависи за какво...чудеса не прави, но почиства успешно някой съвременни монети и благороден метал.
Във никакъв случай стари монети...... :blink:

#3 jorodi5555

jorodi5555
  • Потребители
  • 90 Мнения:

Публикувано 23 март 2011 - 05:24

Ясно, благодаря ти!

#4 Cybertack

Cybertack
  • Администратори
  • 247 Мнения:

Публикувано 23 март 2011 - 10:29

Бях си поръчал същата ваничка преди 4 години от Китай, честно да ти кажа никаква работа не върши, даже го отворих от интерес да видя какъв е тоя ултразвук... Най обикновенно електромоторче с тежест за вибрации :D :D :D

#5 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8553 Мнения:

Публикувано 23 март 2011 - 10:34

еми аз съм виждал малко по-скъпичка, не съм си купувал защото честно казано не съм запален фен на всички съвременни монети. Тази която аз съм виждал в дейстие, имаше известни резултати, но чак грандиозни. Все още механичните и химичните начини я побеждават като резултатност ;) :)

#6 jorodi5555

jorodi5555
  • Потребители
  • 90 Мнения:

Публикувано 24 март 2011 - 01:31

Бях си поръчал същата ваничка преди 4 години от Китай, честно да ти кажа никаква работа не върши, даже го отворих от интерес да видя какъв е тоя ултразвук... Най обикновенно електромоторче с тежест за вибрации :D :D :D

Значи нано технологията е един ексцентрик!? Големи измамничета си има обаче, рекламата опс измамата е всичко в тарговииката!!! Иначе и Roca може да е прав ако е виждал нещо по-скъпо и каквото си трябва, за каквото го представят.

#7 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8553 Мнения:

Публикувано 24 март 2011 - 08:32

идеята е че тази ваничка би била подходяща може би за бижута, някой сребърни монети (не цветни на БНБ естествено) и може би още някой съвременни.
Че чисти нещо, сигурно чисти...ама дали е това което е нужно не е ясно :P

#8 панко чепа

панко чепа
  • Напреднали
  • 271 Мнения:

Публикувано 25 март 2011 - 05:46

Не знам защо изобщо коментирате "Нанотехлогия" от Китай когато си имаме родна такава , при това с златен медал от пловдивският панаир ! Никакви електромотерчета и никакви ексцентрици ! Технологията е проста :
1. Слагаш монетите за почистване в джобовете на старите си и замърсени дрехи .
2. Пълниш до горе ваната в банята с гореща вода .
3. Сядаш вътре с "куфража" и сипваш един ариел с дъх на океан !
4. Включваш устройството в контакта и докато пребориш бутилка уски на свещи вече си готов за простиране .
Ефектът е изпрани дрехи - почистени монети - и усещането че българското уиски не струва но за това пък сме вече в "нанотехнологиите" като нация !

Прикачени файлове

• roca харесва това

#9 milenmz

milenmz
  • Напреднали
  • 204 Мнения:

Публикувано 25 март 2011 - 08:41

Тц-тц-тц.Ей сега вече съм впечатлен.Къде ги раздават тия чудесии да си напълня торбата.

#10 marrk

marrk
  • Супер Модератори
  • 1625 Мнения:

Публикувано 25 март 2011 - 09:07

ей тез вършат работа http://www.google.bg...лер ултразвуков

#11 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8553 Мнения:

Публикувано 25 март 2011 - 10:39

Не знам защо изобщо коментирате "Нанотехлогия" от Китай когато си имаме родна такава , при това с златен медал от пловдивският панаир ! Никакви електромотерчета и никакви ексцентрици ! Технологията е проста :
1. Слагаш монетите за почистване в джобовете на старите си и замърсени дрехи .
2. Пълниш до горе ваната в банята с гореща вода .
3. Сядаш вътре с "куфража" и сипваш един ариел с дъх на океан !
4. Включваш устройството в контакта и докато пребориш бутилка уски на свещи вече си готов за простиране .
Ефектът е изпрани дрехи - почистени монети - и усещането че българското уиски не струва но за това пък сме вече в "нанотехнологиите" като нация !

Панко, имам подобреният вариант на "Volcano" и ако чисти тъй както пере.......нема да сложа монети там :lol: :lol: :lol:

Нов Отговор

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни