Към съдържанието

Снимка

Активност в Аукциона

14 отговора на тази тема

#1 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2063 Мнения:

Публикувано 13 април 2018 - 10:23

Здравейте!

Само на мен ли ми се струва или от доста време не е излизало нещо интересно там?

Монетите ли свършиха или нещо друго е, ако е вярно наблюдението ми?

Поздрави!

Posted Image

#2 Kas

Kas
  • Напреднали
  • 1494 Мнения:

Публикувано 14 април 2018 - 12:27

Не съм ровил отдавна, да си призная, но според мен е грешка че сайтът е на латиница когато не си логнат. Влизаш и някакви развалени преводи и един по-възрастен човек трудно ще се ориентира. А bazar и olx са си на български. Може би е грешка на администраторите от българско IP като влизаш да се зарежда на английски, нови хора по-рядко ще се регистрират.

• meA харесва това

#3 kolevst

kolevst
  • Напреднали
  • 377 Мнения:
  • Interests:Юбилейни монети от БнБ

Публикувано 14 април 2018 - 01:04

Вчера видях едни 50 стотинки 1916 за 250 лева купи сега.Видяха ми са доста евтини,но за жалост не е моята страст.

#4 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2063 Мнения:

Публикувано 21 април 2018 - 09:43

Да се включа и аз по темата.

От две седмици се опитвам да разбера има ли вариант за директно плащане с карта, а не такова, за чието осъществяване се ползва Еконта. Леко са се свързали от скоро и отчитат всичко до стотинката. Та даже и бях готов 100 лв. да им захраня през Пейпал дори, но уви отговор след 5 запитвания поне така и не получих. А междувременно благодариха за мнението за фалшивите Евреи онзи ден.

Днес бам да вляза в профила и честито - деактивиран потребител. :D 

За няма и 9 лева и като се има предвид, че за близо 10 г. съм им налял поне хилядарка за такси и таксички, които почнаха всички знаем от какво ниво, с какви предлози и къде са сега. Иначе маса ментета бяха и все още се въртят, но хората не ги е еня, нали вървят таксите. 

С интерес чакам отговор, дано не е като отговора, или по-скоро липсата му, за директно плащане с карта, та какво аджеба ще рече деактивиран потребител.

Дали, че временно са спрени всякакви дейности, но ти така няма как да си платиш, дали чисто и просто са ти затрили активните аукциони, съобщенията, рейтинга и последните 9 г. дейност в сайта им. Ще гледаме, да видим.

Иначе във връзка с разни честитки и глоби, дори и на хора от форума някак читавите неща, поне аз с които съм се занимавал някак ЛЕКО изчезнаха. А оттам и цялостната активност на сайта, което породи и създаването на тази тема. Отделен въпрос е, че като цяло и някои емисии просто ги няма в същия обем.

Живи и здрави да са, профили има по света безчет, сайтове също, монети да има. :D

• pe4en, geleznia1 и meA харесват това
Posted Image

#5 Kas

Kas
  • Напреднали
  • 1494 Мнения:

Публикувано 21 април 2018 - 11:42

Предполагам че може да си възстановиш профила, но ми стана малко странно, как така изведнъж са те баннали - не получи ли имейл с някакъв срок за плащане на таксата? Надявам се да имат някакво известяване (и предполагам че имат). Може би не си видял имейла.

Иначе, аз си плащам с пейпал от години, до скоро беше като плащах директно от пейпал и там въвеждах потребителското име в аукциона. До 1-2 дни отчитаха плащането. Сега са го направили автоматично долу с една опция, обаче като платих 40 лв, имаше 4 допълнително такса, т. е. плащаш 44. Но веднага се отчита плащането, става автоматично.

• pe4en харесва това

#6 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2063 Мнения:

Публикувано 22 април 2018 - 07:09

Не, те са писали, спор няма, но така и не отговориха за директно плащане от типа на сайта на Борила. И всеки път им обяснява, че един ден ще питат защо не си платих те. 😂
Именно заради таксата щях и 100 да заредя през пейпал. Стига някой да беше благоволил да каже ДА или Не. Та въпросът като цяло е принципен. Както вече споменах доста народ май е решил да сведе до санитарен минимум, това което минава през сайта. Да не говорим за нормативна уредба в тази насока, но хората са заети с монети за внуците, вместо да инициират някоя полезна за гилдията среща.
Даже са ме питали защо като достатъчно хора ме знаят плащам топ таксите. И все пак авансово си им седяха пари с месеци, плащал съм си нужното и така и никой не се осмелил да даде какъвто и да е отговор. После защо нямало бизнес и таксите трябва да катерят. 😂
Posted Image

#7 meA

meA
  • Напреднали
  • 160 Мнения:

Публикувано 22 април 2018 - 08:31

И аз бях баннат заради "неудобни" въпроси. Сайта е просто аматьорски.. дори от техническа гледна точка.

#8 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2063 Мнения:

Публикувано 22 април 2018 - 09:50

Реално погледнато въпросът е повече от елементарен. 

Допускам и отговора, но всеки себеуважаващ се търговец би обърнал необходимото внимание и на най-глупавия въпрос. 

Уви, пичовете явно са решили, че не им се занимава. :D

Друга тема е вече с отчетността. А там да си напълно изряден трябва една камара данни да дадеш или получиш. За което сами се сещаме, че няма как да се случи. И дори и да има елементарно решение на въпроса - както споменах, хората са заети с монети за внуците и или те питат - Ти член ли си на клуба, що тогава даваш акъл или пък чисто и просто Да, да, добре, айде чао. :D

В момента ситуацията с много и сходни сектори си е агне на заколение.

Posted Image

#9 Kas

Kas
  • Напреднали
  • 1494 Мнения:

Публикувано 24 април 2018 - 02:47

Не знам за активността, но случайно забелязах, че има оферта от един blowjob за 25 лева в отдел нумизматика. Уж blowjob, пък снимана някаква монета :)

Иначе е добра цената, не е скъпо.

Прикачен файл  шш.jpg   141,2K   0 Брой сваляния

#10 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2063 Мнения:

Публикувано 24 април 2018 - 10:55

Трябва да го питаме какво е имал предвид Пламен. 😂
Аукциона блаховолиха.фоколкото да отговорят, че всички варианти са описани за плащане. Май като си платиш и свалят ограниченията. Но ще им трябва май пак поне седмица да пишат.
  • monopola харесва това
Posted Image

#11 Gimmeadollar

Gimmeadollar
  • Напреднали
  • 665 Мнения:

Публикувано 25 април 2018 - 04:14

хората са заети с монети за внуците, вместо да инициират някоя полезна за гилдията среща.

Внуци много, па ограничението до две монети. После разправят демографска катастрофа имало в България.

Подобно мислене впрочем е доста грешно споден мен. Колекциите трябва да се предават от колекционер на колекционер. Ако внучето го интересува супер, ако не иди разбери за чий им е да купуват. На бай ви Георги дали и четиримата събират? Съмнява ме.

#12 Левъ

Левъ
  • Напреднали
  • 197 Мнения:
  • Interests:Български монети от 1881 до днес

Публикувано 04 септември 2018 - 03:54

Малко е отклонен въпросът ми от темата,но и свързан. Забелязали ли сте, че някой път когато наддаваме след натискане на бутона "наддавам" и се изписва надпис от сорта " сумата е по малка от минималната необходима". Първо си помислих, че някой е наддал в същото време и се получило съвпадение. Но мистерията идва от това, че всеки път дори и в различни моменти ден, час... все същия човек наддава едновременно и все е преди мен?!

#13 Kanzass

Kanzass
  • Потребители
  • 62 Мнения:

Публикувано 04 септември 2018 - 05:23

Ако е сложил 100 лв ,а ти  натдаваш 80 ,85 ,95 , системата натдава вместо него.Така натдаванията са точно в едно и също време!

#14 kolevst

kolevst
  • Напреднали
  • 377 Мнения:
  • Interests:Юбилейни монети от БнБ

Публикувано 04 септември 2018 - 08:48

#15 Левъ

Левъ
  • Напреднали
  • 197 Мнения:
  • Interests:Български монети от 1881 до днес

Публикувано 04 септември 2018 - 10:57

Да, разбрах. То си го пише в условията за наддаване и покупка, но трябваше да се поразровя първо там да прочета...
Благодаря все пак ☺

Прикачени файлове

Нов Отговор

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни