Към съдържанието

Снимка

Феникс/Панев

• Заключена тема Тази тема е заключена
56 replies to this topic

#1 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8447 Мнения:

Публикувано 13 май 2020 - 07:56

Здравейте Колеги,

Реших да ви уведомя, просто за инфо, че колегата Феникс, известно време няма да е във форума. До кога, не зная.

Писа ми вчера, че желае да му изтрия профила, и че не желае да прави драми, като тази със Yahoo, и към момента не желае да казва каква е причината.

Обясних му, че профилът му няма да бъде изтрит, както и на всички останали, и се съгласихме на една обща идея, че просто ще го огранича за 10 дни, за който няма да има право да публикува, след което това наказание автоматично ще отпадне (така е нагласено). И разбира се, ако има желание да се включи отново, би бил добре дошъл, както и всички останали.

Не съм проверявал функционалността, но предполагам че всеки който желае може да му пише ЛС, и да коментирате така нещата.

Реших да го пусна като тема за да няма питания, все пак той беше много активен последните месеци, за което аз му Благодаря!

Надявам се той скоро да се присъедини към нас!

Поздрави!

#2 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2008 Мнения:

Публикувано 13 май 2020 - 10:26

Детските не бяха ли затворени?

• Panayotov likes this
Публикувано изображение

#3 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8447 Мнения:

Публикувано 13 май 2020 - 11:02

Детските не бяха ли затворени?

Ех този "градски" сарказъм :)

Чувам че се канят да ги отварят :)

#4 Panayotov

Panayotov

Профил Panayotov в auction.bg

• Напреднали
  • 604 Мнения:
  • Interests:Български монети от Княжество България. Покупко-продажба на съвременни златни и сребърни български, чужди, и инвестиционни монети. Продажба на сертифицирани български монети в качество. Професионална оценка и консултация. За контакт на ЛС.

Публикувано 14 май 2020 - 05:52

То май направо за ясли е работата  :D

#5 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 345 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 06:44

Жалко наистина, защото беше много активен, много открит и изразяваше мнението си без никакви резерви. Явно причината за решението ще да е провокирана не от детски градини и ясли,не мислите ли? За пореден път май “тъмната страна” е взела превес. Явно е решил да не хвърля камък в рядко лайно,че да не се изпръска. После отмирисване няма.

• edin likes this

Не признавам, ненавиждам и не поглеждам чистени и манипулирани монети.

#6 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2008 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 07:42

Нямам идея произхода на сарказма, но един ден ако реша да не пиша - просто няма да пиша. Изтрийте ми профила, ограничете ме и т.н.
В крайна сметка няма значение Панев ли е, Панайотов ли...
  • Ford Prefect likes this
Публикувано изображение

#7 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8447 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 10:47

Е да, затова си прав. :)

Ето че пак се връщам на темата модератори....поне 2-ма от тях също бяха много активни и то доста години: marrk и minova4

В един етап просто престанаха да влизат и толкова....нищо не са писали за сбогом, или друго.

Макар че според мен редно е всеки ако реши, че наистина форума много се разминава с неговият мироглед и иска изцяло да прекрати, да напише едно "Чао" "Беше ми приятно или беше ми неприятно"

А иначе не съм имал намерение да го повдигам на сериозен въпрос, по-скоро да ви уведомя, защото наистина беше доста активен като постове и предполагам липсата му ще се усети :)

#8 Ford Prefect

Ford Prefect
  • Напреднали
  • 1148 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 12:31

Не съм сигурен дали съм изчел всичко, та Панев влизал ли е в конфликт с някого?

#9 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 703 Мнения:
  • Interests:Bulgarian Coins

Публикувано 14 май 2020 - 02:03

Не е влизал, но явно не му се пише вече или си има лични причини да не пише. Аз също се чудя, защо е взел такова решение.

В крайна сметка това е свободен форум за дискусии и всеки тук пише по собствено желание, поне при мен е така. В момента, в който реша да не влизам повече тук и да не пиша ще се сбогувам както си му е реда и така.

#10 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8447 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 03:37

Нямам информация или индикация за това.

Попитах го, но не пожела да коментира каква е причината.

Според мен е възможно да е загубил временно мотивация поради някакви фактори, тъй като се опитваше да бъде доста детайлен, а това сякаш не се приемаше насериозно от новите, и не само :) Затова и предпочетох да огранича публикуването за 10 дни, а след това той отново да може да се присъедини :)

#11 kolevst

kolevst
  • Напреднали
  • 334 Мнения:
  • Interests:Юбилейни монети от БнБ

Публикувано 14 май 2020 - 04:14

Аз да кажа за колегата,доста добре обесняваше нещата,дори мен успя да зареби по петолевките.Изобщо незаядлив,не печалбар.За мен той е един истенски колекционер.
  • edin, roca and Феникс like this

#12 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 345 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 05:06

Нямам информация или индикация за това.

Попитах го, но не пожела да коментира каква е причината.

Според мен е възможно да е загубил временно мотивация поради някакви фактори, тъй като се опитваше да бъде доста детайлен, а това сякаш не се приемаше насериозно от новите, и не само :) Затова и предпочетох да огранича публикуването за 10 дни, а след това той отново да може да се присъедини :)

Roca, не, определено не е загубил мотивация временно. Бъди сигурен. Както писах, станал е явно жертва на “тъмната страна”.

• roca likes this

#13 geleznia1

geleznia1
  • Напреднали
  • 778 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 05:16

Да взема отношение и аз  :) .Жалко за Феникса,внесе някакво оживление във форума.Лично аз четях с интерес неговите постове,надявам се че никой не го е обидил с нещо и дано се върне че зачестиха напускащите по една или друга причина.

• roca and Феникс like this

#14 Ford Prefect

Ford Prefect
  • Напреднали
  • 1148 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 05:17

Аз лично смятам, че напускането на Панев е загуба за форума. Колегата не блести с познания, но у него го няма онова покровителствено и менторско държание, което е често срещано сред участниците. В някои колеги това е развито до надменност и предполагам, че това го е подразнило. Или някое невъзпитано писание на лични.
Надявам се да си промени решението. Да поохлади главата и след месец-два да се върне. Същото се надявам и за колегата Yahoo. В крайна сметка в живота е пълно с фукльовци и откровени лайна. Дали им се сърдим или не на тях им е през фуя. По-скоро да си гледаме нашите работи и да не ни пука за отношението на всезнайковците.
В обобщение, Панев и Yahoo, аз ви моля да се върнете във форума! Вашето участие е ценно!
  • edin, roca, ivaningbg and 3 others like this

#15 ster

ster
  • Потребители
  • 26 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 05:18

Присъединявам се към горните мнения.
Като относително нов във нумизматиката неговите коментари или нови теми са ми полезни. Това че е подробен е чудесно. Все пак всичко е в детайлите и е хубаво някой да ги обясни подробно.

#16 edin

edin

edin

• Напреднали
  • 1139 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 06:41

Въпреки че не събирам 3-то Българско царство, с удоволствие четях мненията на колегата Феникс - никакво заяждане с някой, нито обиди към някого, поднасяше интересна информация. Дано се завърне отново.

#17 Panayotov

Panayotov

Профил Panayotov в auction.bg

• Напреднали
  • 604 Мнения:
  • Interests:Български монети от Княжество България. Покупко-продажба на съвременни златни и сребърни български, чужди, и инвестиционни монети. Продажба на сертифицирани български монети в качество. Професионална оценка и консултация. За контакт на ЛС.

Публикувано 14 май 2020 - 07:56

Свястно момче е, но както знаете, няма незаменими хора. Така е решил, така е направил.. нужно ли е да ревем като троянски оплаквачки за нечий чужд избор?

#18 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8447 Мнения:

Публикувано 14 май 2020 - 08:04

Свястно момче е, но както знаете, няма незаменими хора. Така е решил, така е направил.. нужно ли е да ревем като троянски оплаквачки за нечий чужд избор?

Като изключим темата и троянските оплаквачки, досега хората който са ми споменавали, че няма незаменими хора, в 90 % са съжалявали, че са загубили едни иначе незаменими хора (тук коментирам съвсем различен бизнес, просто споделям мнение)

Тъй че, незаменими хора няма реално, но и реално и ресурс няма (тук важи и за нашето хоби)....поне това е мое мнение...

#19 citizen

citizen
  • Напреднали
  • 2008 Мнения:

Публикувано 15 май 2020 - 12:47

В крайна сметка или пишеш, или не. Да ограничиш писането някому е санкция за провинение.
От мухата слон стана тая работа.
Публикувано изображение

#20 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 345 Мнения:

Публикувано 15 май 2020 - 09:24

В крайна сметка или пишеш, или не. Да ограничиш писането някому е санкция за провинение.
От мухата слон стана тая работа.

Заради такива изказвания хората си отиват. То ое ясно,кой е причината, да се откаже,човекът.

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни