Към съдържанието

Снимка

монета Tiffany Mennerism

4 replies to this topic

#1 monopola

monopola
  • Напреднали
  • 118 Мнения:

Публикувано 01 юни 2020 - 05:39

Пичове, 

тези монети са една цяла серия от разни островни държави. Серията е Tiffany Art, посветени са на различни стилове в изкуството, 2 унции сребри и винаги имат камък в тях. 

Някой срещал ли ги е или да има такава? 

Моята е тази от снимките. 

Цените в ибеи са потресаващо високи, а на мен не ми трябва. Някой има ли опит с продажба на такава? Няма да пускам обява, че ми е неудобно да напиша 2000 лева за 2 унции сребро, но ми е излишна, приемам идеи :)

Прикачен файл  s-l1600 (1).jpg   199,02K   0 Брой свалянияПрикачен файл  s-l1600.jpg   229,35K   0 Брой сваляния

#2 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8472 Мнения:

Публикувано 01 юни 2020 - 06:23

Честно казано сефте чувам.

Струва ми се че най-лесна реализация би била през e-bay както спомена :)

#3 Гаврилов

Гаврилов
  • Напреднали
  • 721 Мнения:
  • Interests:Bulgarian Coins

Публикувано 01 юни 2020 - 06:57

Търгуват се основно в ebay, но тъй като са лимитирани серии и някой е направил много добър маркетинг и реклама навремето ( първата монета излиза 2004), сега монетите се търгуват на мн високи цени. Друг е въпросът дали има реализирани сделки, но аз си мисля че ако се продава малко под цената все някой ще ти я купи.

• roca likes this

#4 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8472 Мнения:

Публикувано 01 юни 2020 - 09:38

Търгуват се основно в ebay, но тъй като са лимитирани серии и някой е направил много добър маркетинг и реклама навремето ( първата монета излиза 2004), сега монетите се търгуват на мн високи цени. Друг е въпросът дали има реализирани сделки, но аз си мисля че ако се продава малко под цената все някой ще ти я купи.

Е така работи целият пазар на e-bay....най-често търсим най-ниска цена, когато е стандартен продукт с добро предлагане :)

Аз от тази видях само една, така че ако се пусне под нея, би следвало да се реализира...

#5 edin

edin

edin

• Напреднали
  • 1164 Мнения:

Публикувано 02 юни 2020 - 04:45

ето тук има доста такива -  някои ги наричат "извращения в монетосеченето" 

https://coins.tsbnk.ru/coins/foreign/

https://coins.tsbnk....e/monety-palau/

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни