Към съдържанието

Снимка

Купувам книга

10 replies to this topic

#1 Duran

Duran
  • Потребители
  • 19 Мнения:

Публикувано 30 юни 2020 - 06:36

Колеги здравейте,търся да закупя що годе на разумна цена История на българските книжни пари.Има я в интернет да знам,но ми идва малко скъпа.Ако някой от вас я притежава и реши да се раздели с нея нека ми пише.

#2 roca

roca

Начинаещ Нумизмат

• Root Admin
  • 8472 Мнения:

Публикувано 30 юни 2020 - 10:09

Колеги здравейте,търся да закупя що годе на разумна цена История на българските книжни пари.Има я в интернет да знам,но ми идва малко скъпа.Ако някой от вас я притежава и реши да се раздели с нея нека ми пише.

Веднъж не мисля, че е най-доброто за банкноти (смятам че на Крапчев е доста по-пълно инфото), и второ едва ли някой ако я има, ще я продава за 10 лева....цената и не бих казал, че е висока, понеже гледам че са намира на 43-45 лв...

Все пак Успех :)

• Duran likes this

#3 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 373 Мнения:

Публикувано 01 юли 2020 - 02:09

Колега, аз имам от нея 2 броя. Колко ти се дава за нея?

Не признавам, ненавиждам и не поглеждам чистени и манипулирани монети.

#4 Duran

Duran
  • Потребители
  • 19 Мнения:

Публикувано 01 юли 2020 - 06:39

Колега, аз имам от нея 2 броя. Колко ти се дава за нея?

Ами предложи някаква цена за да има откъде да тръгнем. :)

#5 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 373 Мнения:

Публикувано 02 юли 2020 - 03:41

Ами след като пазарната цена не ти харесва, би трябвало да кажеш, каква цена тогава ти харесва, нали?

#6 Duran

Duran
  • Потребители
  • 19 Мнения:

Публикувано 02 юли 2020 - 09:13

Щом настояваш,15лв.

#7 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 373 Мнения:

Публикувано 03 юли 2020 - 11:46

Аз не разбрах, ти искаш да си купиш книгата или да си правиш с нея селфи? :rolleyes:​  Мисля,че офертата ти е малко несериозна. Все пак чух предложението ти, аз ще помисля и ще ти пиша с контраоферта, която се надявам да приемеш и да имаме сделка. Искам само да поясня,че мога да донеса книгата в София в края на август, дано и времевият диапазон от 3 седмици след края на август те устройва.

#8 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 373 Мнения:

Публикувано 06 юли 2020 - 09:21

Щом настояваш,15лв.

Колега, аз на моята ѝ искам 40, но имам приятел, който е готов да се раздели с неговата за 25 лева. Условието е да ме изчакаш да я донеса с колата в София в края на месец август. Ако те устройва това ми пиши, за да информирам приятеля си.

#9 Duran

Duran
  • Потребители
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 юли 2020 - 11:42

Здр,състоянието на двете книги какво е,ако имаш снимки още по добре,за доставката мога да те улесня с адрес във Франкфурт.

Ако закупя твоята би ли поел разходите за доставката по пощата да речем,за другата бих поел разхода за доставката.

Плащам по пайпал или юбервайзунг.

#10 ivaningbg

ivaningbg
  • Напреднали
  • 373 Мнения:

Публикувано 06 юли 2020 - 05:04

Ако вземеш тази за 25 лева,която не е моя,а не един приятел тук от форума, то аз не мога да давам обещания за пощенските разходи от негово име. Но той ми каза,че идвайки към София минавайки покрей него през Мюнхен, ще мога да я взема и донеса. Никъде не си казал,че искаш доставка във Франкфурт, е аз не съм и питал де. За съжаление, аз моята книга ти казах,че е 40 лева, ако ще ти я донеса до София. Тук в Германия пощенските разходи са за такава книга поне 5,50 до 6 Евро до коя да е точка в Германия. Застрахованата пратка до 500 Евро е 7,50 Евро до 2кг. Това са цените по ДЧЛ, а с ХЕРМЕС цената е 4,50 Евро за пакетче. Опасявам се,че не мога да ти обещая,че ще поема разходите по пощата. Инъче моята книга е отваряна само веднъж, съответно състоянието е много добро, да не казвам отлично. Книгата на приятеля ми е също много добра без никакви следи от неправилно иползване.Ако те устройват цените ни и тези за пощенските разходи ми кажи и дай майл, където да ти пратя снимки на двете книги.

Лек ден.

#11 Duran

Duran
  • Потребители
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 юли 2020 - 05:18

Имаш лично съобщение.

Нов Отговор

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни